Översikt


Hittar du inte vad du letar efter? Klicka här för att söka.
Annons
Annons

Omnicar tvingas betala vite till Spotlight Stock Market

Nyheter
Publicerad: 2021-11-17 08:52

Mjukvarubolaget Omnicar Holding tvingas betala vite till marknadsplatsen Spotlight Stock Market efter bristfällig information i offentliggöranden bland annat om samarbetet med den danska Formel 1-föraren Kevin Magnusson.


Detta är en låst artikel

Registrera dig för Mitt DJ Premiumkonto och få tillgång direkt till introduktionspriset 69 kr/mån inkl. moms.

Skaffa Mitt DJ Premium Logga in

69 kr/mån

Skaffa Mitt DJ Premium och få fri tillgång till all vår nyhetsrapportering samt bakomliggande domar och dokument som ligger till grund för alla artiklar och reportage. Prenumerationen är tillsvidare och du kan när som helst avsluta den. Fyll i dina uppgifter i fältet nedan för att komma vidare till nästa steg.

Logga in

Om du redan är medlem är det bara att du loggar in på ditt konto för att få tillgång till artikeln. Fyll i dina inloggningsuppgifter i fälten nedan.