Skip to content

Redaktion

För allmänna frågor
Växel: 08-579 36 600
E-post: red@dagensjuridik.se

Chefredaktör
Stefan Wahlberg
stefan.wahlberg@dagensjuridik.se

Journalist
Anna Persson
anna.persson@dagensjuridik.se

Skribenter
Linn Nordqvist
linn.nordqvist@dagensjuridik.se
Johanna Haddäng
johanna.haddang@dagensjuridik.se
Veronica Hult
veronica.hult@dagensjuridik.se
Isak Bellman
isak.bellman@dagensjuridik.se

 

Ansvarig utgivare
Linda Frivik
linda.frivik@blendow.se

Adress
Dagens Juridik
Blendow Group
Humlegårdsgatan 14
114 46 Stockholm

Tipsa via e-post

Ange flera adresser på olika rader eller separera dem med kommatecken.

Vill du verkligen anmäla denna kommentar som olämplig?

Anmäl Avbryt